ЕКО-БУД-ТРЕЙД: Новини будівництва Подільського моста. Київ

ЕКО-БУД-ТРЕЙД: Новини будівництва Подільського моста. Київ

Читати дану новину на російській мові

Станом на сьогодні, 18 листопада, будівництво Подільського моста триває активними темпами. У нашій роботі не заважають сформовані погодні умови і роботи не зменшують темпів.

Правий берег

На правобережних з’їздах і заїздах на Подільський міст будівельники закінчують монтаж прольотів. Саме останній проліт заїзду з боку вулиць Верхній / Нижній Вал на цьому тижні був занурений на баржу, яка доставить цей проліт на місце установки.

Монтаж даного прольоту буде проведений днями. Все необхідне обладнання і комплектуючі ЕКО-БУД-ТРЕЙД отримало вчасно. Після його монтажу перша черга правобережної частини буде завершена в конструкціях. Далі будівельники приступлять до монтажу звукопоглиаючих екранів та гідроізоляційні роботи – необхідні для укладання дорожнього покриття.

Арка Подільського мосту

Над руслової частиною Подільського моста, а саме на об’єкті «Арка», йдуть роботи по натягу вантової системи. Даний процес є досить трудомістким і вимагає просто ювелірної точності. Для виконання монтажних робіт на цьому об’єкті, фахівцями ЕКОБУДТРЕЙД були змонтовані спеціальні датчики на кожен вант – адже ступінь натягу для кожного ванта прораховується індивідуально. Після чого бригада робітників виставляє потрібні значення на об’єкті. А з огляду на весь всієї конструкції і її складових – швидкість тут не можлива.

Естакада над Трухановим островом і Дєсьонкою

На частині будівництва естакади над Трухановим островом, будівельники закінчують монтаж шумоізоляційних екранів, перильних системи і підготовки поверхні для укладання гідроізоляції. Також, аналогічні роботи проходять на мосту через Дєсьонку і естакаді, яка закінчується в районі озера на Русанівських садах. Треба відзначити, що вищеописані роботи ведуться як на верхової, так і низової сторони Подільського моста. Для уявлення про масштаби виконуваних робіт відзначимо, що довжина цієї частини моста складає близько 2 кілометрів, а роботи виконуються однаково на обох проїздах по мосту.

Раніше ми розповідали про етапи будівництва Лівобережних підходів.