Наші об’єкти

Ми пишаємося результатом

БУДІВНИЦТВО ПОДІЛЬСЬКОГО МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ ЧЕРЕЗ Р. ДНІПРО У М. КИЄВІ

БУДІВНИЦТВО ПОДІЛЬСЬКОГО МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ ЧЕРЕЗ Р. ДНІПРО У М. КИЄВІ

Будівництво Подільского мостового переходу було розпочато ще у 2004 році.

Згідно генерального плану розвитку м. Києва розрахункова інтенсивність руху транспорту на Подільському мостовому переході складатиме 60 тисяч автомобілів на годину у приведених одиницях. Зрозуміло, що для прийняття та розподілу цього транспортного потоку, даний об’єкт повинен мати розвинену мережу магістралей на берегах з розв’язками в різних рівнях на перетинах його з магістральною вулично-дорожньою мережею.

Докладніше тут
БУДІВНИЦТВО ВЕЛИКОЇ ОКРУЖНОЇ ДОРОГИ НА ДІЛЯНЦІ ВІД ВУЛ. РОКОССОВСЬКОГО ДО ВУЛ. БОГАТИРСЬКОЇ В М. КИЄВІ.

БУДІВНИЦТВО ВЕЛИКОЇ ОКРУЖНОЇ ДОРОГИ НА ДІЛЯНЦІ ВІД ВУЛ. РОКОССОВСЬКОГО ДО ВУЛ. БОГАТИРСЬКОЇ В М. КИЄВІ.

Будівництво Великої Окружної дороги на ділянці від проспекту Маршала Рокосовського до вулиці Богатирської у місті Києві з будівництвом транспортної розв’язки в різних рівнях .

Докладніше тут
БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ

БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЕКО-БУД-ТРЕЙД"

Наша компанія є одним із лідерів будівельної індустрії в Україні, що впевнено працює на будівельному ринку з 2014 року. “ЕКО-БУД-ТРЕЙД” здійснює діяльність у сфері будівництва загального призначення, об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури, як для державного, так і для приватного сектору. Наша компанія реалізовує повний комплекс будівельно-монтажних робіт зі зведення будинків і споруд, в тому числі житлове будівництво, інфраструктурне та промислове будівництво, дорожнє будівництво та ін. В активі компанії – серйозні об’єкти будівництва, що були успішно завершені на найвищому рівні у прогнозовані строки. Окремо варто зазначити про успішне виконання задач загальнодержавного значення, як то об’єкти будівництва значущих інфраструктурних проектів у місті Києві на замовлення столичної влади. Діяльність компанії заснована на цінностях, перевірених часом. “ЕКО-БУД-ТРЕЙД” використовує новітні технології, спираючись на отриманий досвід, дотримується високих естетичних стандартів, орієнтується на найкращий результат за мінімально можливі строки. Успіхи “ЕКО-БУД-ТРЕЙД” – заслуга великої команди професіоналів, що гуртувалася і формувалась роками, в єдиному прагненні до досягнення найвищої якості будівництва.