БУДІВНИЦТВО ПОДІЛЬСЬКОГО МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ ЧЕРЕЗ Р. ДНІПРО У М. КИЄВІ

Будівництво

БУДІВНИЦТВО ПОДІЛЬСЬКОГО МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ ЧЕРЕЗ Р. ДНІПРО У М. КИЄВІ

Основні характеристики
об’єкту

Довжина: 10,2 км

Будівництво Подільского мостового переходу було розпочато ще у 2004 році.

Згідно генерального плану розвитку м. Києва розрахункова інтенсивність руху транспорту на Подільському мостовому переході складатиме 60 тисяч автомобілів на годину у приведених одиницях. Зрозуміло, що для прийняття та розподілу цього транспортного потоку, даний об’єкт повинен мати розвинену мережу магістралей на берегах з розв’язками в різних рівнях на перетинах його з магістральною вулично-дорожньою мережею.

Північна частина Лівобережжя міста охоплює більшість територій Деснянського та Дніпровського районів. Тут розташовані житлові масиви Вигурівщина-Троєщина, Райдужний, Воскресенка, Лісовий масив та інші. Загальна чисельність населення складає понад 500 тис. людей. Розрахункова схема Генерального плану м. Києва враховує у перспективі будівництво магістралей Осокорки – Троєщина.

Будівництво даного об’єкту передбачає 5 черг. До складу входить велика кількість штучних споруд, серед яких 3 великі суміщені естакади, шляхопроводи, підпірні стіни, тощо.

1 черга– Влаштування з’їздів з Подільского мостового переходу на Рибальський півострів та на вул. Набережно-Хрещатицьку  у Подільському районі м. Києва з будівництвом Набережно-Рибальської дороги, мосту через Гавань та естакади вздовж вул. Набережно-Хрещатицької.

(здано в експлуатацію у 2010 році, сертифікат відповідності КВ 000428 виданий 22.10.2010р.)

2 черга– Будівництво Подільского мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві на ділянці від вул. Межигірської вздовж Русанівських садів (в процесі будівництва).

(в процесі будівництва відповідно до затвердженого в установленому порядку проекту)

3 черга– Влаштування з’їздів з Подільского мостового переходу на Рибальський півострів та вул. Набережно-Хрещатицьку у Подільському районі м.Києва у складі ПМП через р. Дніпро ( з’їзд №7 з ПМП на вул. Набережно-Рибальську)

(в процесі завершення будівництва відповідно до затвердженого в установленому порядку проекту)

4 черга- Будівництво заїзду на Подільского мостового переходу з вул. Набережно-Хрещатицької в районі вул. Верхній-Нижній Вал у складі будівництва ПМП через р. Дніпро в м.Києві.

(в процесі будівництва відповідно до затвердженого в установленому порядку проекту)

5 черга – Дачна забудова з метою переселення Русанівських і Воскресенських садів на вул. Радистів у Деснянському районі м. Києва.

(в процесі завершення будівництва відповідно до затвердженого в установленому порядку проекту)

 

Разом з тим ми ведемо будівництво частини Великої кільцевої дороги.